Gril Classic Pro Serie 2.0 Set

Neohodnoceno
Značka: Monolith

Klasika. Monolith Classic je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. Set s podvozkem a bočními stolky.

Kód: 121002-BLACK2
46 670 Kč 38 570 Kč bez DPH
Gril Classic Pro Serie 2.0 Set
Neohodnoceno
Značka: Monolith
50 monolith classic pro serie 2
Doporučujeme Doprava zdarma
Doprava zdarma
Barva: červená
V externím skladu (5 ks) | 121002-RED2
46 670 Kč
38 570 Kč bez DPH
Barva: černá
V externím skladu (5 ks) | 121002-BLACK2
46 670 Kč
38 570 Kč bez DPH

Klasika. MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. S průměrem roštu 44 cm je Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit sadami s přídavným roštem, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové pelety vkládat do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu. Classic, který můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + wok, plancha nebo ROTI systém pro grilovací jehly se stává plnohodnotnou venkovní kuchyní.

Verzí Pro Series 2.0 získává Classic větší stabilitu a snáze se s ním manipuluje. Otočný bod víka jsme posunuli tak, aby jej bylo možné otevřít s daleko menším úsilím. Navíc díky své vlastní hmotnosti víko pohodlně leží a těsní lépe než kdy dříve. Stejně jako všechny ostatní modely Monolith má také nový typ litinové klapky pro odvod vzduchu, převratné  těsnění ze skleněných vláken včetně vysoce kvalitních nerezových pásů a díky instalovanému adaptéru je vždy připraven na BBQ guru.

Gril je k dispozici v černé a terakotové barvě v setu s ocelovým stojanem a bočními stolky z bambusu.

  • Cena je včetně podvozku, bočních stolků a vybavení (stavitelný nerezový rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).
  • Doručíme již sestavené.

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily
Záruka: doživotní