Lapáky tuku

Vyrábíme a dodáváme lapoly, jimiž musí být vybaveny provozovny, které produkují odpad s větším množstvím tuků a mastnoty. Typicky se jedná o provozy, kde se zpracovávají nebo se používají tuky rostlinného či živočišného původu. Tyto provozy, ve kterých se do kanalizace vypouští vody s obsahem tuku, tzn. různé vývařovny, restaurace, bistra, fastfoody apod., platí, že musí mít nainstalován k výlevkám, dřezům, ke žlabům, myčkám atd. lapák tuku.

Lapáky tuku významně zamezují úniku tuků do odpadních vod a kanalizací. Velikosti lapáku se stanovují dle výpočtů stanovených normou ČSN EN 1825, tzn. že pro určení velikosti lapáku je zapotřebí znát některé parametry jako jsou předpokládaný počet připravených porcí jídla, provozní dobu zařízení a typ provozu. 

Naše lapoly jsou určeny spíše do menších provozů typu bistro, fastfood, hospůdka s kuchyní apod., nejčastěji k instalaci pod dřez nebo bezprostředně za něj, což je jedno z klíčových kritérií. Námi vyrobené lapáky jsou standardně osazeny přírubami v průměru 50 mm. 

Lapák tuku! K čemu slouží a kdo ho musí mít

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Cena

8917825
18917825

Značky

Položek k zobrazení: 7
kartac ceske lapoly
Tip
74 Kč bez DPH
89 Kč / ks

Plastový ergonomický kartáč se zahnutým koncem je ideálním nástrojem pro čištění těžce dostupných míst, zejména rohů a záhybů, které jsou v lapolech. Jeho speciálně navržený...

Kód: A4165
biolap
Doporučujeme
396 Kč bez DPH
479 Kč / ks

Bio-enzymatický přípravek do tukových lapolů pro likvidaci tuků a dalších organický látek

Kód: BLAP
lapol main
Doporučujeme
Doprava zdarma
14 731 Kč bez DPH
17 825 Kč / ks

Odlučovač tuků, jehož celkový objem postačí pro záchyt tuků v odpadních vodách v menších provozovnách typu fast food, hotelová restaurace, řeznictví, uzenářství apod.  Kvalitní...

Kód: GS80PRO
lapol main
Doporučujeme
Doprava zdarma
Odlučovač tuků GS 60 L PRO
Výroba do dvou týdnů
11 785 Kč bez DPH
14 260 Kč / ks

Přenosný odlučovač tuků, jehož celkový objem postačí pro záchyt tuků v odpadních vodách v menších provozovnách rychlého občerstvení. Můžete jej nainstalovat pod dřez nebo za...

Kód: GS60PRO
lapol main
Tip Doporučujeme
Doprava zdarma
9 608 Kč bez DPH
11 626 Kč / ks

Lapol, lapák, neboli odlučovač tuků se používá všude tam, kde je zapotřebí zabránit úniku tuků a mastnoty do kanalizace.  Kvalitní český produkt! 

Kód: GS40PRO
lapol 0001 Vrstva 3
Tip Doporučujeme
6 347 Kč bez DPH
7 680 Kč / ks

Lapol, lapák, neboli odlučovač tuků se používá všude tam, kde je zapotřebí zabránit úniku tuků a mastnoty do kanalizace.  Kvalitní český produkt! 

Kód: NV00012
lapol 0001 Vrstva 3
Tip Doporučujeme
5 147 Kč bez DPH
6 228 Kč / ks

Lapol, lapák, neboli odlučovač tuků se používá všude tam, kde je zapotřebí zabránit úniku tuků a mastnoty do kanalizace.   Kvalitní český produkt! 

Kód: NV00011