Lapáky tuku

Vyrábíme a dodáváme lapoly, jimiž musí být vybaveny provozovny, které produkují odpad s větším množstvím tuků a mastnoty. Typicky se jedná o provozy, kde se zpracovávají nebo se používají tuky rostlinného či živočišného původu. Tyto provozy, ve kterých se do kanalizace vypouští vody s obsahem tuku, tzn. různé vývařovny, restaurace, bistra, fastfoody apod., platí, že musí mít nainstalován k výlevkám, dřezům, ke žlabům, myčkám atd. lapák tuku.

Lapáky tuku významně zamezují úniku tuků do odpadních vod a kanalizací. Velikosti lapáku se stanovují dle výpočtů stanovených normou ČSN EN 1825, tzn. že pro určení velikosti lapáku je zapotřebí znát některé parametry jako jsou předpokládaný počet připravených porcí jídla, provozní dobu zařízení a typ provozu. 

Naše lapoly jsou určeny spíše do menších provozů typu bistro, fastfood, hospůdka s kuchyní apod., nejčastěji k instalaci pod dřez nebo bezprostředně za něj, což je jedno z klíčových kritérií. Námi vyrobené lapáky jsou standardně osazeny přírubami v průměru 50 mm. 

Lapák tuku! K čemu slouží a kdo ho musí mít

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

897680
1897680

Značky

Položek k zobrazení: 4
kartac ceske lapoly
Tip
74 Kč bez DPH
89 Kč / ks

Plastový ergonomický kartáč se zahnutým koncem je ideálním nástrojem pro čištění těžce dostupných míst, zejména rohů a záhybů, které jsou v lapolech. Jeho speciálně navržený...

Kód: A4165
biolap
Doporučujeme
412 Kč bez DPH
499 Kč / ks

Bio-enzymatický přípravek do tukových lapolů pro likvidaci tuků a dalších organický látek

Kód: BLAP
lapol 0001 Vrstva 3
Tip Doporučujeme
6 347 Kč bez DPH
7 680 Kč / ks

Lapol, lapák, neboli odlučovač tuků se používá všude tam, kde je zapotřebí zabránit úniku tuků a mastnoty do kanalizace.  Kvalitní český produkt! 

Kód: NV00012
lapol 0001 Vrstva 3
Tip Doporučujeme
5 147 Kč bez DPH
6 228 Kč / ks

Lapol, lapák, neboli odlučovač tuků se používá všude tam, kde je zapotřebí zabránit úniku tuků a mastnoty do kanalizace.   Kvalitní český produkt! 

Kód: NV00011