Výrobník ledu NTF SL-70-W vodou chlazený
Kód: 5490707
Kompletní řešení
na klíč

Vlastní výroba
v ČR od 2007

Pomůžeme s výběrem
Jsme tu pro vás.

Skladové produkty
ihned k odeslání
Související produkty
Detailní popis produktu
- Tvar ledu: kalíšky
- Výkon: 35 kg / 24 h
- Kapacita zásobníku: 16 kg
Parametry
| Výrobce | N.T.F. |
|---|---|
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Příkon | 340 W |
| Šířka | 497 mm |
| Hloubka | 592 mm |
| Výška | 687 mm |
| Provedení | nerez/plast |
| Hmotnost | 48 kg |
| Automatický mycí systém CS | ano |
| Chladivo | R 290 |
| Druh chlazení | W - vodou |
| Izolovací zatahovací dveře | ano |
| Kapacita zásobníků | 16 kg |
| Max. výkon za 24 h | 35 kg |
| Odpad vody | průměr 24 mm |
| Odpadové čerpadlo DP | ne |
| Přívod vody | pr. 3/4 |
| Spínač ON/OFF | ano |
| Spotřeba vody | 13 l/kg |
| Systém výroby ledu | nástřikový |
| Teplota okolí (min./max.) | +10/+43°C |
| Teplota vody (min./max.) | +3/+32°C |
| Tvar ledu | kalíšek 13 g (26x30x29 mm) |
| Výška s nohami | 797 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky ledu |
|---|---|
| Hmotnost: | 48 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
