Výrobník ledu NTF SL-110-A vzduchem chlazený
Kód: 5490710



Související produkty
Dva dřezy vpravo a odkapní vanička s ostřikem sklenic.
Jeden dřez vlevo a odkapní vanička s ostřikem sklenic.
Jeden dřez vlevo a odkapní vanička s ostřikem sklenic.
Profesionální pojízdný podstavec pod KEG sud z nerezové oceli AISI 304 o síle 2,5 mm. Plně svařovaná konstrukce s nosností 400 kg, čtyřmi otočnými kolečky (2 s brzdou) a...
Dva dřezy vlevo a odkapní vanička s ostřikem sklenic.
Dva dřezy vpravo a odkapní vanička s ostřikem sklenic.
Přenosné chladící zařízení Anta A 40 představuje svojí malou konstrukcí praktické řešení pro domácí použití, avšak dvoukohoutový systém chladiče je ideální i pro...
Detailní popis produktu
- Tvar ledu: kalíšky
- Výkon: 53 kg / 24 h
- Kapacita zásobníku: 25 kg
Parametry
| Výrobce | N.T.F. |
|---|---|
| Napájení | 230 V/1N/50 HZ |
| Příkon | 460 W |
| Šířka | 497 mm |
| Hloubka | 592 mm |
| Výška | 887 mm |
| Provedení | nerez/plast |
| Hmotnost | 55 kg |
| Automatický mycí systém CS | ano |
| Chladivo | R 290 |
| Druh chlazení | A-vzduchem |
| Izolovací zatahovací dveře | ano |
| Kapacita zásobníků | 25 kg |
| Max. výkon za 24 h | 45 kg |
| Odpad vody | průměr 24, H=154 mm |
| Odpadové čerpadlo DP | ne |
| Přívod vody | pr. 3/4 |
| Spínač ON/OFF | ano |
| Spotřeba vody | 4 l/kg |
| Systém výroby ledu | nástřikový |
| Teplota okolí (min./max.) | 10-43 °C |
| Teplota vody (min./max.) | 3-32 °C |
| Tvar ledu | kalíšek 17 g (31x35x31 mm) |
| Výška s nohami | 997 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky ledu |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
