Výrobník ledové drtě SLF 190 A chlazený vzduchem
Kód: 5490723
Kompletní řešení
na klíč

Vlastní výroba
v ČR od 2007

Pomůžeme s výběrem
Jsme tu pro vás.

Skladové produkty
ihned k odeslání
Související produkty
Detailní popis produktu
- Tvar ledu: drť
- Výkon: až 113 kg za 24 h
- Kapacita zásobníku: 19 kg
Parametry
| Výrobce | N.T.F. |
|---|---|
| Napájení | 230 V/1N/50 Hz |
| Příkon | 470 W |
| Šířka | 496 mm |
| Hloubka | 660 mm |
| Výška | 685 mm |
| Provedení | nerez/plast |
| Hmotnost | 59 kg |
| Automatický mycí systém CS | ano |
| Chladivo | R 290 |
| Druh chlazení | A-vzduchem |
| Izolovací zatahovací dveře | ano |
| Kapacita zásobníků | 19 kg |
| Max. výkon za 24 h | 113 kg |
| Odpad vody | průměr 24 mm |
| Odpadové čerpadlo DP | ne |
| Přívod vody | pr. 3/4 |
| Spínač ON/OFF | ano |
| Spotřeba vody | 1 l/kg |
| Systém výroby ledu | šnekový |
| Teplota okolí (min./max.) | 10-43°C |
| Teplota vody (min./max.) | 3-32°C |
| Tvar ledu | drť |
| Výška s nohami | 785 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky ledu |
|---|---|
| Hmotnost: | 59 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
